Проектирование мебели на заказ
21
Жов

Проектування меблів на замовлення

Проектування меблів в квартирі принесе вам масу приємних клопотів, адже як захоплююче вибирати стиль, матеріал, колір майбутніх меблів, підбирати аксесуари і фурнітуру. Дуже популярно на сьогодні проектування і виготовлення меблів, а наша компанія має великий досвід в цій сфері.

Корпусні меблі: проектування і розстановка

Ця послуга популярна завдяки передовим технологіям, які застосовуються при виробництві сучасних корпусних меблів. Так, проектування меблів для кухні поставлено на високий рівень, клієнту пропонується велика різноманітність кухонь, як по зовнішньому виконанню, так і за якістю.

Проектування меблів на замовлення істотно спрощує пошуки і підбір меблів – адже клієнт за допомогою нашого дизайнера підбирає кращий для себе варіант, а майстру залишається тільки втілити ескіз в життя. Наші фахівці врахують всі побажання і пропозиції замовника, виконають замовлення в точності з його бажанням.

Звернувшись в нашу компанію, ви гарантовано отримаєте ексклюзивні меблі, які відмінно впишуться в будь-який інтер’єр або стане акцентом у вашій квартирі. Вас вразить якість готових меблів, а наша гнучка цінова політика робить доступним проектування меблів на замовлення практично всім і кожному.

Привертає увагу наших клієнтів проектування меблів 3D: цей варіант дозволяє легко уявити, якою будуть ваші нові меблі. За допомогою комп’ютерної програми можна легко спроектувати дизайн інтер’єру спальні, кухні, вітальні, підібрати меблі і аксесуари для кожного куточка квартири або котеджу.

Проектування меблів – це не тільки стильно, красиво, ексклюзивно, але і вигідно для гаманця замовника. Клієнт оплачує не самі меблі, як це робиться при покупці готового виробу, а витратний матеріал, з якого виробляються меблі на замовлення. Так за ті ж гроші ви отримуєте більше предметів інтер’єру, які підходять один до одного по стилю і виконанню.