
Підступність дешевих меблів
Як же хочеться завжди заощадити. Але у виборі меблів краще дотримуватися принципу «Я не настільки багатий, щоб купувати дешеві речі». Меблі – це та річ, яка повинна прослужити довгий час. І пошкодувавши зайву тисячу можна ще довгий час спостерігати скошені дверцята або постійно міняти замки.
Так само не варто купувати меблі похапцем. Краще переглянути кожну деталь, перевірити роботу механізмів і якість збірки, щоб потім не виявляти різні неприємні «сюрпризи».
Ще одна порада, яку дають експерти: купуйте меблі у перевірених компаній. Велика ймовірність при спробі заощадити потрапити на річ, яка виготовлена в підпільному гаражі, яка протримається у вас буквально пару тижнів. А ось знайти після цього продавця та подати йому претензії буде дуже проблематично.
Купуючи меблі в нашій компанії, ви отримаєте на руки договір, гарантійний талон, а також якість складання готового виробу.
Також заковика може виникнути при індивідуальному замовленні. Те, що привезуть вам додому, може бути відмінним від того, що ви планували спочатку. Роблячи індивідуальне замовлення, вимагайте у продавця дизайн-проект з кресленнями і докладним описом майбутніх меблів. Інакше дуже складно буде потім довести, що розміри не співпадають, матеріал не той, і відтінок кольору зовсім інший, а вбудовані світильники не в тій кількості і не в тому місці.
Будьте також обережні з м’якими меблями – обов’язково перевіряйте якість оббивки, наповнювача і каркаса, перевіряйте все ретельно перед покупкою і повідомте про знайдені дефекти продавцю.