Мебельный дизайн
23
Жов

Меблевий дизайн. Обставляємо кімнату зі смаком

Унікальність інтер’єру будинку або квартири висловлюється, перш за все, дизайном меблів. Вдалий дизайн меблів повинен поєднувати в собі зручність в експлуатації і естетичну унікальність моделі. На які моменти слід звернути увагу при виборі меблів?

Мабуть, головним критерієм вибору правильних меблів є відповідність їх майбутньому користувачеві, а саме, розмірами людини в різних положеннях під час відпочинку і роботи, а також відповідність обраних меблів певному стилю.

Наступною важливою умовою при придбанні меблів буде безпека. Необхідно вибирати такі меблі, користування якими не стане причиною отримання травм, шишок і подряпин. Особливо це відноситься до меблів для дитячих кімнатах. У цих випадках потрібно подбати про те, щоб, наприклад, кути меблів були заокруглені, а ребра менш жорсткі.

Для деяких людей дуже значущим моментом є унікальність меблів, яка може проявлятися при поєднанні різних за фактурою, кольором і текстурою матеріалів. До таких матеріалів можна віднести метали, різні породи деревини, пластик, скло та багато іншого. Кожен такий матеріал вносить свій художній елемент в загальну картину нового інтер’єру.

У меблевому дизайні дуже часто використовуються прості геометричні форми. Одним з представників таких меблів є популярна на сьогодні шафа-купе.

В цьому випадку, розмова піде скоріше про різноманітність дверей подібних шаф. Двері шафи-купе є найпривабливішою і помітною його частиною, це – обличча шафи. Найчастіше фасад великої шафи-купе може стати основним елементом інтер’єру. В даний час виробники мають можливості подати на ринку крім традиційного (класичного) варіанту безліч інших з використанням різних матеріалів. Наприклад, з’явилося багато варіацій дверей на основі скла. Це шафи з кольоровим, візерунчастим, тонованим і матовим склом; з фьюзингом, пескоструем і кольоровими плівками.

Крім використання традиційних матеріалів в декоруванні шаф, зараз використовують і нетипові для цих цілей матеріали. До такого декору відноситься обробка шкірою, натуральними шпалерами, тканиною, рогожею і багато іншого.

Варто відзначити, що всі ці матеріали добре поєднуються один з одним в будь-яких бажаних пропорціях і формах.