Меблі для передпокою

Передпокій є першим приміщенням Вашої квартири. З цієї причини передпокій повинен привертати до себе увагу, щоб гості бажали увійти в Ваш будинок.

Колір у передпокої відіграє значну роль в цій справі. Від того, наскільки привабливим і гармонійним він буде виглядати з боку, настільки позитивним буде загальне враження ваших гостей.

Недоліком передпокою є його невеликі розміри. Підбираючи до всіх деталей майбутній інтер’єр, доводиться дбати про те, щоб в кінцевому результаті передпокій не перетворилася в невеликий темний кут.

Відчуття великого простору може подарувати білий колір. Вибираючи його для передпокою в якості основного кольору, ви багато в чому виграєте. Білосніжна поверхня меблів буде відбивати світло, що йде від освітлення, тим самим розширюючи межі простору.

Любителі класики вважають за краще дотримуватися певних канонів інтер’єру, тому передпокій кольору венге стане відмінним варіантом колірного рішення для великих примещень.

Передпокій не тільки є візитною карткою будинку, але також вважається брудною кімнатою у всій квартирі. Саме сюди з вулиці ми приносимо пил і бруд. При виборі кольору стін і меблів в передпокої необхідно враховувати даний факт. Менш помітні забруднення в передпокої будуть на меблях темних кольорів.

Але з іншого боку, меблі темного кольору зменшать візуально передпокій, а прийдешні в неї люди будуть відчувати себе незатишно через велику кількість темряви. Тому в якості основного відтінку передпокою можна використовувати світлі життєрадісні або ж класичні відтінки, а ось область близько самих дверей краще обробити матеріалами, здатними протистояти пилу і бруду.

При замовленні зателефонуйте нам по телефону і обов’язково вкажіть точні розміри приміщення, бажаних меблів і інші деталі. Якщо ви не впевнені, ви можете скористатися допомогою замірника та дизайнера.

Наші роботи